06 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Geriye Dönük Kart Aidatlarının İadesini İstiyorum!

Daha önce de kurumunuzu aynı konu için şikayet etmiştim. Annem minimum 10 senedir world kart kullanıcısı ve her yıl kart aidatlarını ödüyoruz. Diğer bankalar talebimiz karşısında olumlu dönüş yapıp tarafıma yansıtılan aidatları geri çekerken yapı kredi bankasının hakkı olmayan bu parayı alması gerçekten çok çelişkili.


Tüketicinin korunması hakkındaki yasanın da gereği olarak geçmişe dönük ödemelerimizin iadesini talep ediyoruz. Olumlu bir cevap geleceğini tahmin etmiyoruz maalesef ama yine de dikkate alınmasını rica ediyoruz. Gereği yapılmaması takdirde kartı kapattırmak ve yasal yollara başvurmak zorunda kalacağımızı üzülerek bildiririz.

Seda 264 Okunma

Cevaplar

  • Seda16 Aralık 2014

    on gün oldu ama hala bir dönüş yok.müşteri memnuniyeti anlayışınızı tebrik ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön