09 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Geri Ödenmeyen Kredi Masrafları!

Geçmiş yıllarda kullanmış olduğum ihtiyaç kredilerimden alınan dosya masrafları için (1136,02 TL) hakem heyetine başvurdum ve çıkan karar gereği bankanın tarafıma geri ödeme yapması gerekiyor. 1.5 ay olmasına rağmen defalarca bankayı aradım müşteri hizmetlerini aradım hatta şikayet oluşturdum. Tarafıma, "bankamıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili açılan 4236536 referans numaralı başvurunuz sonuçlanmıştır" şeklinde cevap geldi.

Sonucu öğrenmek için aradığımda müşteri temsilcisi "size hatalı mesaj gönderilmiş, sisteme girilen bir şey olmamış" dedi. Bir bankanın farklı birimlerinin birbirinden bihaber olması düşündürücü. Sanırım yasal süreci başlatacağım.

Timuçin 100 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin05 Ağustos 2015

    Yapı Kredi geri ödeme sürecini tamamlamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön