08 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük Çalışanları Müşterilere Karşı Tutumu

Daha önce oluşturduğum bir kayıt nedeniyle bugün Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü tarafından arandım, arayan kişi şikayetimi dinleyeceğine hep aynı şeyleri yüksek sesle söyleyerek konuşmama müsaade etmedi, kendisine bu durumu aktardığımda aynı şekilde yüksek sesle konuşmaya devam etti, beni dinlememek için elinden geleni yaptı, en sonunda onu şikayet edeceğimi söyledim, kaba bir tavırla istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi, zannediyorum kendisi hakkında oluşturacağım şikayetin banka tarafından örtbast edileceğini biliyordu, bu banka kadar müşteriyi önemsemeyen bir banka görmedim, kredi kartımda biriken puanları en yakın sürede kullanarak bu bankayla ilişkimi keseceğim.

Mustafa 317 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa14 Nisan 2015

  Tarafıma hala dönüş yapılmamıştır, ilgisizlik ve saygısızlık had safhada, kınıyorum bu bankayı, kimseye tavsiye etmiyorum, birilerinin size bağırması, çağırması veya kabadayılık taslaması hoşunuza gidiyorsa işte sizin bankanız yapıkredi.

 • Mustafa10 Nisan 2015

  Böyle bir banka görmedim, benimle iletişime geçmedikleri gibi şikayetimin de üstünü kapattılar, sanırım bankada hep eş dost çalışıyor, kimi kime şikayet ediyorsunuz, en kısa zamanda puanlarımı kullanarak bu bankayla ilişiğimi kesmek istiyorum.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 10/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön