12 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük Çalışanı Çok Kaba

3 gün önce bir şey söylemek ve sormak için genel müdürlüğü aradım. Kaba bir bayan bana sen burayı arayamazsın deme cesaretini gösterdi. Kendisine genel müdürlüğün de vatandaş tarafından aranabileceğini veya aradığında bu kadar saygısız bir yaklaşımda bulunmaması gerektiğini hatırlatın lütfen!


İnsan ilişkilerinin gelişmemiş olduğunu düşündüğümü de kendisine iletin. maalesef ki ismini almadım ama siz Avukat E** B** derseniz o beni çok iyi hatırlar! Kendisi hukuk departmanında ipotek işlemlerinde olabilir.

Esra 227 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön