19 Eylül 2013 #2021373

Yapı Kredi Bankası Gecikme Bildirim Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası ile 16 senedir çalışmaktayım. World ve Adios kredi kartlarınızı kullanıyorum. Önceki senelerde de kredi çektim. Her ay düzenli olarak kart ödemelerimi yapmaktayım. Kısacası iyi bir müşteriniz olduğuma inanıyorum. Geçen ay ev taşıma telaşım sebebi ile ekstrelerimi 5 gün geç ödedim. 5 gün yani ay yada yıl değil.


Kredi kartlarıma yansıtılan faiz ücretlerini hadi anlarım normaldir fakat yansıtılmış olan gecikme bildirim ücreti 6 TL' ye anlam veremiyorum. Sanırım müşterilerinize bu şekilde ceza kesiyorsunuz. 1-2 TL olur ama 6 TL ne demek. 2 adet kartım var yani 12 TL. Bunların iadesi için müşteri hizmetlerini aradım, fakat sonuç alamadım sonuç olarak kredi kartlarımı iptal ettim.

Nihat 83 Okunma

Cevaplar

  • Nihat20 Eylül 2013

    Dün yazdığım şikayetime mail ile dönüş yapmanız sizin müşterilerinizi ne kadar benimsediğinizi bana gösterdi. Gecikme Bildirim ücreti sayesinde bunu öğrenmiş oldum. Müşterilerinizi önemsemiş olsaydınız mail ile değil, bizzat telefon ile arayarak bilgilendirme yapardınız. Gelelim asıl konuya. Mail de bir sürü boş laflarınız sonrasında olumlu yanıt verilememektedir diye cevap atmışsınız. Öncelikle dünde yazdığım gibi bana sadece SMS ve mail ile bilgi verildi. Telgraf yada sesli yanıt ile haber verilmedi. Kaldı ki bunlar da verilmiş olsa bile bir bildirim yapmaya 6 TL ücret alınmaz. Ayrıca dünde yazdığım gibi senelerdir bankanız ile çalışıyorum ve ilk defa ödemeyi geç yaptım. Galiba uzun zamandır çalışan müşterilerinizi bu şekilde cezalandırıyorsunuz. Tebrik ediyorum. Dün itibari ile bankanız ile olan tüm ilişkilerimi noktaladım. En yakın zamanda şubeye de gidip tüm hesaplarımı kapatacağım. Sizin iyi müşterilerinize yaklaşımınızı tüm bankanız ile çalışan arkadaşlarıma da anlatacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön