Yapı Kredi Bankası Findeks Puanım Düştü Sizin Sorumsuzluğunuz Yüzünden

Seymur Seymur06 Ağustos 17:41

1327 puanım varken sizin mevduatlı hesabınızda borcum bulunuyor. 60 lira ve ödeme hakkında ne bir mail ne de bir mesaj atmadınız. 59 gün gecikmede kalmış puanım 1027 puana düşmüş ve ev kredisi başvurusu yapamadım. Şimdi bu sorumsuzluğunuz bana pahalıya patladı lütfen çözüm önerisi bekliyorum sizden nasıl tekrar kredi puanım yükselir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Seymur 09 Ağustos 00:14

Mail geldi ama hiç tatmin edici değil neymiş yok ay sonu 15 i hesap kesimmis te falan filan da çok zor değildi Bilgi mesajı atmak tabi sizin için 60 liranın faizi önemli değil mi yazık vallahi çok yazık ben ev alamadım hakkımı helal etmiyorum size yıllarca çalışıyorum sizinle. Ben puanımı yükseltmek istiyorum bununla ilgili mail bekliyorum

profile-icon Seymur 07 Ağustos 12:19

Mail gelmedi tekrar kontrol ediniz lütfen. Telefon numaram var oradan da Bilgi verebilirsiniz

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 07 Ağustos 09:34

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Ağustos 17:41

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler