17 Nisan 2013 #1749027

Yapı Kredi Bankası Fek Yazısından Hala Haber Yok!

İpoteği olan bir ev satın aldım. Satıcının bütün borçlarını kapattım, FEK ücretini de ödedim (ki bunun bile bankalar tarafından kanunsuzca alındığını öğrendim) Evi satın almadan önce banka çalışanları ile defaten görüştüm ve benim için bir riskin olup olmadığını sordum. Bana 1 hafta içinde Fek yazınızı size teslim edeceğiz dendi ve 1.5 ay oldu neredeyse hala yazıdan bir haber yok.


Yapı kredi bankasının ivedilikle FEK yazısını eski malikine değil direk tapuya göndermesini talep ediyorum, bunun yasal olmadığını söylüyor bana? Parasını ödediğim bir şeyin karşılığını istemem nasıl yasal olmuyor? Yapı Kredi bankasını Avrupa'dan döner dönmez bu konu ile ilgili olarak mahkemeye vereceğim!

Ömer 26 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1749027 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön