Yapı Kredi Bankası Faturalarım Ödenmemiştir

Hürrem Hürrem07 Nisan 00:39

Yapı Kredi Bankası ile otomatik ödeme talimatım olan 3 adet cep telefonu faturam sabahın erken saatlerinde hesabımdan tutarları çekilmiş olup ödemeleri kesinlikle yapılmamıştır.

Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen herhangi bir çözüm bulunmamasına rağmen alaycı tavırlarla geç saatlerde mutlaka ödenir gibi tavırlarla karşılaşmış bulunmaktayım.

Bir gün sonra faturalarımı incelememe rağmen halen ödenmemiş olduğunu görmekteyim. Yıllardır bir faturamın gecikmeye girdiğini görmedim ben ama Yapı Kredi Bankası sayesinde bunu da yaşamış oldum. Bir an önce bu mağduriyetimin giderilmesini ve gecikmelerin düzeltilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hürrem 09 Nisan 02:56

Sayın Yapı Kredi Bankası çalışanları gerek sisteminizde kayıtlı olan telefon numaram gerekse mail adresim güncel olup hiçbir şekilde tarafıma ne telefon ne de mail yoluyla geri dönüş yapılmamıştır. Tarafınızdan yapılan otomatik fatura ödemeleri tutarı sabahın erken saatlerinde hesabımdan çekilmiş olup her ayrı üç faturalı telefon hattıma da bir gün sonra yansıtılmıştır sayenizde yıllar sonra gecikmeye düşmüş müşteri konumuna gelmiş bulunmaktayım. Konunun takipçisi olup bu durumu ileri mercilere taşıyacağımı bilmenizi isterim.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 08 Nisan 13:52

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 07 Nisan 00:40

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler