11 Temmuz
#12256753

Yapı Kredi Bankası Fatura Talimatı Kampanyası Yüklenmeyen Puanlar

Fatura talimatı kampanyasına ilk fatura için 20 TL Worldpuan veriyordu. Bende mesaj attım kampanyaya katıldım. Fatura talimatı verdim. Ama 20 TL Worldpuan yüklenmedi 20 liralık puanın acil olarak yüklenmesini istiyorum. Kart aidatı olsaydı hemen alırdınız ama sizden bir şeyler vermeye gelince ortada kimse yok banka nerede ayıptır yazıklar olsun yakışmıyor bankaya bu durum.

Mehmet Mehmet 451 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları