23 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Faizli Ödemek Zorunda Kaldım!

Mart ayında Playcard ile yaptığım 19 TL'lik alışverişi Temmuz ayında 25 TL faizli olarak ödemek zorunda kaldım. Nisan Mayıs dönemlerinde ödemeleri sorunsuz bir şekilde yaptığım halde Mart ayından kalan 19 TL'lik alışveriş nedeni ile kartım kapatıldı. Mart ayı ödemelerinde ilerleyen aylar için talimat vermedim ve tek çekim olarak yapmıştım.


Bu süreç sonrasında 4440444 ve Bireysel Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeler sonrasında hiç bir sonuç elde edemedim. Basit kart ekstreleri dökümü içinde benden ücret talep ettiler. Ödemeyi 30 TL olarak yaptığım halde paramatikten para üstü alamadım. Bunun içinde benden dilekçe yazmamı istediler.Bankanın ödeme takip hatası nedeni ile şu anda mağdur durumdayım.

Özlem 31 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön