24 Ocak 2014 #2254857

Yapı Kredi Bankası Faiz Üstüne Faiz Alınıyor!

Yapı Kredi Bankası'nın 2 adet kredi kartımı yapılandırma işlemi yaptım. Yapılandırma işleminde toplam borç kadar kredi kullandırıldı kredi kartlarım da taksitli nakit avans kullanımları vardı. Nakit avans taksitleri faizli olarak kapatıldı. Bu avanslar erken kapatılınca faiz indirimi olması gerekiyor. 24/1/14 tarihinde 4440449 numaralı telefondan Y*** A**** ile konuşmamızda bu yapılandırma işlemlerinde borcu benim hesaplamam gerektiğini söyledi nakit avans taksitlerinin de içinde olduğunu söyledi.


Yapı Kredi Bankası benden faiz üstüne faiz almıştır. Acilen taksitli nakit avanslarımın yapılandırma tarihine göre faiz indirimlerinin tarafıma ödenmesini, şayet ödenmez ise bankayı mahkemeye vereceğimi bildirim.

Erkan 69 Okunma

Cevaplar

  • Erkan17 Şubat 2014

    cvp geldi fakat yapılandırma yaparken taksitli avansı söylememiz gerekiyormuş yani kimse söylemese bile biz bilecekmişiz bu saatten sonra bişey yapamazlarmış.yani çözüm sıfır. mahkemeye başvuracağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Erkan28 Ocak 2014

    Henüz şikayet ile kimse aramadi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön