sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Yapı Kredi Bankası Fahiş Fiyatlı Kart Üyelik Ücreti!

Nilgün Nilgün04 Haziran 00:25

Yıllardır düzenli kullandığım kredi kartıma fahiş bir kart ücreti olarak 158,50 TL yansıtılmış, böyle zor bir dönemde çalışmama dönemimde dahi kart borcu bırakmayan, zamanından önce ödeyen, borç bırakmayan biri olarak alınan bu ücretin acil olarak iptal ve iadesi yapılması gerekiyor. 

Bilgimiz dahi olmadan neyin sınıflandırmasına göre bir rakam belirlenir. Kartı kullanan para harcayan ben bir de harcıyorum diye üzerine tekrar para veren ben oluyorum. Sesli yanıt sistemleri ile muhatap bulamayız...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nilgün 2 hafta önce

İadesi yapıldı, itiraz etmem ve bana sunulan 2 saçma seçeneği kabul etmemem sonucu 1 defaya mahsus denilen tam iade. Uğraşmaktan bezdim, parayı sokakta bulmadığımız için bu kadar uğraşıyoruz.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Haziran 14:01

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Haziran 00:26

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler