02 Nisan 2013 #1720185

Yapı Kredi Bankası Esnek Kredi Limitinin İptali Yapılmıyor!

23. 03. 2013 Tarihinde mevcut hesabımda bulunan Esnek Kredi Limitimin iptali için Adı geçen bankanın şubesine dilekçe ile başvurdum. Aradan 9 gün geçmesine rağmen henüz iptal işlemi gerçekleşmedi. Banka şubesine defalar kez telefonla arayıp iptal edilmeme sebebini sormama rağmen ne acelen var elbet edilir, Esnek kredileri Genel Müdürlük iptal etmekte biraz bekle herhalde iptal edilir cevabı verildi.


4440444 telefonlarını defalar kez aramama rağmen yine oyalayıcı cevaplarla karşılaştım. Bankanın sizin için buradayız sayfasına en az 4-5 defa şikayet maili yazmama rağmen yine Esnek Kredi Limitimi iptal etmediler. Acilen Esnek Kredi Limitimin iptalini istiyorum.

Halil 31 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1720185 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön