04 Nisan 2013 #1725487

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Limiti!

Esnek limitimin artırılması teklif edildi kabul etmedim. Buna rağmen hesabın limiti arttırılmış. Esnek hesabımın düşürülmesi için bankanızı aradım. Ancak limit azaltımının yalnızca banka şubelerinden yapılabileceği söylendi. Reva görülen yaklaşım tarzı ticari ilişkilerde yakışık almayan bir tutumdur.


Nereden ne koparsak ve nasılsa fark edilmez, fark edilse de aksi talep edilmez yaklaşımı bankanızdan soğuttu beni. Maaş müşterisi olduğum için ilişkimi sonlandıramıyorum, ancak bugünden itibaren bankanızla ilişkimi minimuma indiriyorum ve başka hesap açıp, maaşım yatar yatmaz diğer hesabıma aktaracağım.

Fatih 2.599 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Nisan 2013

    Çok yuvarlak ve uzun süren bir cevap olmuş. Kaldı ki zaten uzun süre cevap alamayınca "mecburen" banka şubesinden kapattım esnek limiti. Bir diğer nokta da sayfanızda önerdiğiniz link zaten çalışmıyor ve o yüzden ben şikayetimi buraya yazdım, aksi halde bankanızdan cevap alabilmem mümkün değildi çünkü.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön