20 Şubat 2013 #1644433

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Kredi Kart Ekstremi E-Mail Adresime Gelmesini İstiyorum!

Yıllardır Yapı Kredi'nin müşterisiyiz. Esnek hesap kullanıyorum. Kredi kart extrem gibi esnek hesap bildirim evrağının da mail adresime gelmesini istedim ama bir türlü çözemedim. Müşteri hizmetlerini aradım, şubeden bildirimde bulundum. Hesabıma baktıklarında sizin adresinize gelen birşey yok diyorlar fakat sürekli bir hesap bildirim geliyor. Kağıt israfı yapacaklarına bunun mail adresime gelmesini istiyorum ama bir türlü kimse çözemiyor.


Evde olmadığım için boşuna yolluyorlar. Ya da en azından iş adresime gelmesini sağlamayı çalışıyorum fakat bağlı olduğum şubenin telefonlarına hiçbir zaman kimse cevap vermiyor. Nasıl bir bankacılık anlayışıdır çözemedim.

Halil 297 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön