15 Ekim 2016 #6697027

Yapı Kredi Bankası Emekli Maaşı Kampanya Puanımı Yatırmadı

Emekli maaşı taşıma kampanyasını duyduktan sonra Yapı Kredi Bankası Ümraniye Sanayi şubesine giderek kampanyadan yararlanmak için emekli maaşımı taşımak istediğimi beyan ettim. 3 kez farklı günlerde şubeye gittikten sonra maaşım diğer bankadan bu bankaya taşındı. 650TL'lik emekli maaşım 3 ay boyunca yeni hesabıma yatırıldı. Tüm koşulları karşılıyor olmama rağmen ilk başta tarafıma vaat edilmiş olan 300 TL'değerindeki World puan banka kartıma yatırılmadı. Bu konu ile ilgili açtırmış oluğum itiraz kaydına yapılan geri dönüşte, puan kazanım şartlarının olduğunu, esnek hesap veya kredi kartımın olması gerektiği bilgisi verildi. Aylar sonrasında verilen bilgi bana ilk başta verilmiş olsaydı maaşımı taşımak için şubeye giderek yorulmak zorunda kalmazdım. Tüketiciyi yanıltıcı ve aldatıcı bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Yapılan bu yanlışlıktan dönülerek 300 TL puanımın yatırılmasını istiyorum.

Minire 154 Okunma

Cevaplar

  • Minire17 Ekim 2016

    Otomatik ve çözüm odağı dışında bir cevap. Size ilettiğim bu problemi çözmemek için elinizden geleni yaptınız. Tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön