25 Mart 2013 #1704635

Yapı Kredi Bankası Ekstre Göndermiyor!

Yıllardır müşterisiyim. Son 6 aydır ekstre almada sıkıntı çekiyorum. Kendileriniz defalarca uyardım sürekli posta işletmesine suç atıyorlar. Ama kendilerinin de ekstreyi gönderdiklerine dair bir belgeleri yok. Diğer postalarım geliyor yapı kredi gelmiyor. Aceba postacıya yapı kredi zarfı diğerlerinden daha ağır geldiğinden dolayı dağıtıma almıyor mu. Bana tuhaf geliyor diğer postalarım gelmese dağıtımda sıkıntı var diyeceğim ama sadece yapı kredi ekstreler gelmiyor.
Son ödeme tarihi geçiyor hala eksre yok. Ekstremi çok acil gönderin. Eğer bu eksre sıkıntısını sürekli yaşayacaksam kartı kapatın gitsin vazgeçilmez değilsiniz.

Ahmet 255 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön