22 Nisan 2013
Yorum Yap
#1757086

Yapı Kredi Bankası EFT Masraf Kesintisi Geri Ödenmiyor!

19/04/2013 tarihinde hesabıma gelen eft tutarı aynı gün çekmek istediğim için yapı kredi bankası 89 tl masraf kesintisi yapmak istediğini belirtti. Kendilerine daha öncede aynı şekilde para çektiğimi ve böyle bir kesinti yaptıklarını ve avukatım aracılığıyla talebim üzerine hakem heyeti sonrasında şube müdürlerinin benden haksız alınan tutarı iade ettiklerini belirtmeme rağmen bu kesintiyi tekrar yapacaklarını gerekirse şikayetimi müşteri hizmletlerine yapmam gerektiğini belirttiler. Bana bu kesintiyi yapmalarının yasal olduğuna dair yazılı belge vermelerini istememe rağmen duvara asılı bulunan ve masraf kesintisi yapılacağına dair ifadenin yazılı olduğu tablodan fotoğrafını çekmem istendi.

Metin 42 Okunma

Cevaplar

  • Metin13 Haziran 2014

    kendim avuaktımla gerekeni yapmadan kendileri işlem yapmamışlardı. sorunu ben çzöeli çok uzun zaman oldu okadar çok sıkıntı varki 1 yılı aşkın süredir henüz yeni dönüş yapıyorlar.

  • Metin02 Mayıs 2013

    Bana bu konuda herhangi bir iletişim yoluyla mail faks telefon vs. yapılmamıştır. verilen mesaj yanlıştır otomatik mesaja bağlanmış ve bu mesaj yanlış gönderilmiş mesajın düzeltilmesi gerekiyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1757086 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları