18 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası EFT İptalinin Yapılmaması!

02124440444 numaradan arandım kartımdan işlem yapıldığına yönelik farklı yöntemler, sesli mesaj karttaki para miktarı ev adresim bağlı olduğum Yapı Kredi Bankası şubesi ne kadar tarafıma sorularak farklı yollarla hesabımdan 9460 TL çekildi. Sonra şüphe duyduğum için 14:09'a kadar tarafımı arayan kişiyle görüştüm. 14:12'de müşteri hizmetlerini arayarak yukarıda belirttiğim numaradan arandığımı kartımın iptal edilmiş olması gerektiği böyle işlem yapılıp yapılmadığını sorduğumda kart iptali yapılmadığını tarafıma söylediklerinde o zaman yanıltıldığımı kendilerine söyleyerek kartımdan yapılan işlem var mı diye sorduğumda 14:06'da kartımdan 9460 TL çekildiğini EFT yapıldığını ilettiler. Bende EFT işleminin tarafımdan yapılmadığını işlem yapılalı 5 dk olduğunu ve başıma gelenleri anlatarak iptali istedim. Yetkili a.. bey ısrarla işlemi iptal etmedi olacaklardan kim sorumlu?

Volkan 238 Okunma

Cevaplar

 • Volkan23 Haziran 2017

  Allah cezanızı versin EFT yi yapmamış ya da ben size ulaştıktan sonra diğer bankayla iletişime geçerek savcılığa gidene kadar paraya geçici bloke koysaydınız ne şimdi arabamı satıcaktım ne de TEOG için özele giden kızımı okuldan almak zorunda kalıcaktım. Yazıklar olsun koç grubuna

 • Volkan13 Ekim 2016

  Banka tamamen beni suçladı yazıklar olsun hiçbir şekilde destek olmadınız artık sizinle çalışmayacağım ve hiç kimseye de tavsiye etmeyeceğim ilk firsattada tüm kredilerimi ve hesaplarımı alacağım.

 • Volkan21 Haziran 2016

  Hala geri dönen yok yazıklar olsun size ve 10 yıllık çalışmamıza bugün 1 kredimi başka bankadan kerdi kullanarak sizden kapatacağım

 • Volkan18 Haziran 2016

  Zaten o kanallardanda gerekli başvuruyu yaptım. Sıkıntı şu sonuç olarak 5 dk sonra şüpheyle sizi aramama rağmen para benim kart benim farkına varan benim hesabımda böyle bir hareket varken siz bana değil ama ben size dönmeme rağmen iptal işlemini yapmıyorsunuz ve 20 dk sonra Kadıköy DenizBank'tan dolandırıcı tarafından para çekiliyo şimdi benim 2 gündür çektiğim sıkıntı savcılık; banka şubeniz; vatan emniyet siber birime gitme hiçbir kartımın ve hesabımın kalmaması kızımın eğitimi için şirketten çektiğim ücreti daha 1 hafta olmuştu karta yatıralı ve 9500 TL ekstra borçlandırılabilecek duruma düşürülen kişi olarak şuç kimin. Gerekli cevabı ivedilikle hangi kanalla tarafıma iletirsiniz sevinrm.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Haziran 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön