18 Şubat 2013 #1640148

Yapı Kredi Bankası Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Benim sorunum Yapı Kredi Bankası bireysel hizmet ve kuralları ben son iki yılda Yapıkredi bankasından iki adet ihtiyaç kredisi kullandım ve yine bu kredilerimi erken kapattım ve bana başvurduğum halde ne dosya masrafı adı altında aldığı ücretleri nede bu krediler için kesilen kredi sigorta ücretlerini geri ödemediler ayrıca yazdığım tüm yazı ve maillere herhangibir geridönüş yapmadığı gibi konu ile ilgili bilgi dahi vermediler.


Şimdi buradan duyuruyorum yapıkredi bankası erken ödeyipte kapatığım ve masraflarının iadesini istediğim kredilerin hiçbiri için ne elle tutulur nede gözle görülür birşey yapmadı hani müşteri memnuniyeti hani haklar acil çözüm istiyorum çok acil.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Hakan07 Mart 2013

    İŞTE TİPİK BANKACILIK ÖRNEĞİ BAKIN BANA GÖNDERDİKLERİ CEVAP AYNEN YAZIYORUM ''Sayın HAKAN KAYA, Kredi kartı sözleşmesine göre, bankamız tarafından belirlenen yıllık uyelik ücreti her yıl kredi kartına yansıtılmaktadır. Bu bilgi hesap özetlerinin arka yüzünde de yer almaktadır. Yıllık üyelik ücreti,kredi kartı ile verilen ticari bir hizmet olup, üyelik sözleşmesinde yer aldığı için herhangi bir yasal aykırılık teşkil etmemektedir. Yazımız tarihi itibariyle Yapı Kredi kredi kartınızın kullanıma kapatılmış olduğu belirlenmiştir. Kapalı kredi kartı hesaplarına kapatıl- dığı tarihten itibaren yıllık üyelik ücreti yansıtılmamakta,geçmiş yıllarda yansıyan üyelik ücretlerinin iptali yönündeki talebinize ise olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.'' ŞİMDİ BİZ HANGİ BANKAYA GÜVENİP KREDİ KARTI ALALIM-KREDİ ÇEKELİM-PARAMIZI YATIRALIM SİZ YAPIKREDİ BANKASI SİZE HİÇBİR HAKKIMI HELAL ETMİYORUM SİZİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZ SIFIR SİZİN MÜŞTERİ HAKLARINIZ SIFIR SİZİN DÜŞÜNCENİZ VE İDEOLOJİNİZ KİMDEN NEKADAR KIRPARIM SADECE HAK YEYİN AMA HAKKI MÜŞTERİYE SAKIN HA VERMEYİN BU BUKADAR NET !!!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön