12 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı Ve Hesap İşletim Ücreti İadesi Yapılmadı.

Ziraat Bankası'nın aldığı geri ödeme kararının ardından bankaların bu konuda benzer şekilde iadeleri gerçekleştireceğine dair habere göre bankanızda hesabım açıldığından bu yana maaş hesabı olmadığı zamanlar için kesilmiş olan varsa hesap kesim ücreti ve bankanızdan kullanmış olduğum tüm krediler için dosya masrafı yada benzer isimler altında kesilmiş tüm ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Bankanızdan sonuç alamadığım durumda gerekli işlemleri başlatacağımı tarafınıza bildiririm.

Ozge 1.309 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 13/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön