15 Mart 2013 #1687582

Yapı Kredi Bankası Dosya Masrafı!

Yapı Kredi Bankası çağlayan şubesinden çekmiş olduğum kredinin, dosya masrafının geri iadesi ile alakalı açmış olduğum davayı kazanmış olmama rağmen, halen hesabıma paranın iadesi olmamıştır. Bu konu ile alakalı tarafıma acil bilgi bekliyor olduğumu bildiririm.

Hilal 85 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1687582 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize sözlü olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Hilal15 Mart 2013

    28.06.2012 tarihinde hesabıma gelen havalemin tümü hesap işletim ücreti adı altında kesime uğradı. Gelen havalenin bir yakınımın parası olduğundan ücreti kendi cebimden ödemiş olup zor durumda kaldım. Bu sorunu yetkililere bildirdim genel merkezden gelecek olan bilgi doğrultusunda tarafıma geri iade edeceklerini bildirdiler daha sonrasında maillerime cevap alamadım. Uğramış olduğum bu ayıplı hizmetin düzeltilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön