Yapı Kredi Bankası Donem Faizi Borcu

Levent Levent02 Temmuz 02:47

Yapı Kredi Bankası dönem faizi... Her ay düzenli olarak asgari ve üzeri olacak şekilde kart borcumu ödediğim halde neden benden sürekli olarak dönem faiz ücreti kesiliyor. Böyle bir hakkınız yok bir de maas müşterinizim Kesilen dönem faiz bedellerinin iadesini istiyorum

dört yildir World kredi kartını kullanmaktayım. Bugün dört yılın eklerine baktığımda her ay belirli tutarlarda dönem faizi eklenmiş bu tutarın iadesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 03 Temmuz 11:57

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 02 Temmuz 02:47

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler