24 Ocak 2014 #2254029

Yapı Kredi Bankası Dönem Faizi Adı Altında Kesinti Yaptı

Yaklaşık iki ay önce Yapı Kredi Bankası hesap özetime baktığımda dönem faizi adı altında bir ücret çekildiğini gördüm. Sonrasında bu ücretin ne için çekildiğini öğrenmek amacıyla telefon bankacılığını aradım. Bu ücretin kredi kartı borcunun ödenmemesi sonucu olabileceğini ve tam nedeni göremediklerini söylediler.


Ben de kredi kartı borcunun otomatik ödemede olduğunu ve eksik ödenmişse bile bunun onların suçu olduğunu dile getirdim ve sonucunda konunun araştırılması için şikayet talebim alındı. En geç 3 iş günü içerisinde konu çözümlenecek denildi ve bu süre sonunda aramam söylendi. Üzerinden 2 ay geçmesine, defalarca yapılan konuşmalara ve şubeye bile gitmeme rağmen bu paranın neden çekildiğini öğrenemedim.

Emre 51 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön