Yapı Kredi Bankası Devir Adı Altında Para Kesiyor

Erkan Erkan6 gün önce

26.06.2020 tarihinde maaş hesabımdan 55 TL'lik "Yapı Kredi Bankası Devir" başlıklı kesinti yapılmıştır. Müşteri hizmetlerinden kesintiyle ilgili aldığım bilgide kesintilerin hisse senedi hesabı bakım ücreti olduğu ifade edildi. Hisse senedi alırken gerekli komisyonları ödüyorum. Bu nedenle bankanın yapmış olduğu kesintiler bankacılık işlemlerine aykırıdır.

Bankanın iznim dışında keyfi olarak maaş hesabımdan yapmış olduğu bütün kesintilerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Talebim karşılanmadığı takdirde kanuni haklarımı kullanacağım.

Cevaplar

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Fatih 6 gün önce  

    Bugün aynı durum benimde basıma geldi. Kesinlikle çok yanlış buluyorum. Ve gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Aksi takdirde bankamı değiştirmek durumunda kalacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler