07 Mayıs 2013 #1783993

Yapı Kredi Bankası Deprem Sigortası Yapıldı!

Yapı Kredi Bankasından bir kredi kullanarak ev almıştım. Birkaç sene sonra elektrik işlemleri için Deprem Sigortasının zorunlu olduğunu söylediler. Ben de başka bir şirketten sigorta yaptırdım. 1 ay sonra Yapı Kredi Bankası hesabımdan Deprem Sigortası için para kesti. Aslında başından beri her sene yapılması gerekiyormuş bu sigortanın ama "yoğunluktan dolayı" unutmuşlar. Şimdi 2 şirkette birden sigortam var ve bu durumda sonradan yapılanın iptal edilmesi gerekiyormuş. Yapı Kredi Bankasına 1,5 ay önce durumu ilettim. Sık sık arayı kontrol ediyorum. Ama hala bir yanıt alamıyorum. Şikayetlerle ilgilenen departman sorulara yanıt veremiyor, başka bir departmanla da görüştürmüyorlar.

Yeliz 47 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz08 Ocak 2014

    MegaCenter şubesi ile ilgili şikayetime kimse dönüş yapmadı, bilgi vermedi. hatta hala sorunlar devam ediyor. Şubenin kredi ile ilgilenen departmanına ulaşmak oldukça zor, ulaştığımda da sorularıma yanıt alamıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön