sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yapı Kredi Bankası Çifte Standart Uyguluyor

İsmail İsmail11 Ağustos 2019 12:01

Geçen ay, hem asıl, hem de ek kartım için, yıllık üyelik ücreti kesilmiş, yapmış olduğum başvuru sonucu, her iki Kartın da % 75' lik ücret iadesi yapılmış, her iki kartıma yansıtılan yıllık üyelik ücretlerinin % 25'lik kısmı iade edilmemişti. Sikayetvar.com üzerinden, ücret iadesi ile ilgili yapılan şikayetleri incelediğimde, bir çoğunda, alınan ücretin tamamının, puan olarak da olsa, iade edildiğini görmekteyim. 20 yıldır müşterisi olduğum, çifte Standart uygulayan, Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 12 Ağustos 2019 11:21

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 11 Ağustos 2019 12:02

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler