11 Ağustos
#12412652

Yapı Kredi Bankası Çifte Standart Uyguluyor

Geçen ay, hem asıl, hem de ek kartım için, yıllık üyelik ücreti kesilmiş, yapmış olduğum başvuru sonucu, her iki Kartın da % 75' lik ücret iadesi yapılmış, her iki kartıma yansıtılan yıllık üyelik ücretlerinin % 25'lik kısmı iade edilmemişti. Sikayetvar.com üzerinden, ücret iadesi ile ilgili yapılan şikayetleri incelediğimde, bir çoğunda, alınan ücretin tamamının, puan olarak da olsa, iade edildiğini görmekteyim. 20 yıldır müşterisi olduğum, çifte Standart uygulayan, Yapı Kredi Bankası'nı kınıyorum.

İsmail İsmail 1.089 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları