15 Mayıs 2013 #1800064

Yapı Kredi Bankası Cevap Alınamayan Haksız Kart Aidatı!

Ocak veya şubat 2011'de Vatan Computerde yaptığım alışverişte peşin fiyatı daha pahalı olduğundan yapı kredi kartı almak zorunda kaldım. Mecburen taksitli aldığım ürünün bedelinin tamamını hemen yatırıp kartı çekmeceye attım. 1 yıl sonra kart aidatı söz konusu olduğundan kredi kartını kapattırdım.


Sonra müşteri hizmetleri aradı ve 2014 yılına kadar aidat almayacaklarını kabul edersem kredi kartını tekrar gönderebileceklerini söylediler. Ben de tamam dedim fakat şubat 2013'te tekrar kart aidatının kesildiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradığım da anlamamazlıktan geldiler. Sonra da e-posta atmışlar. Yok efendim aidat sözleşmede yazıyor diye. Telefon görüşmesi kaydını görmezden geldiler.

Tolgahan 37 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön