18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Çek Koçanını Vermedi!

Yapı kredi Antalya fener şubesi ile yaklaşık 2 yıldır ticari müşteri olarak çalışıyorum bankanıza ait kredi kartlarım esnek hesabım çek hesabım çek koçanım ve aktif olarak kullandığım pos cihazınız var 1 yıldır da çek kocanı kullanıyorum .


15. 02. 2013'e kadar ödenmiş 18 adet çekim mevcut bu çeklerin toplam bedeli 114. 600 TL. dışarıda olan 2 adet çekim var vadeleri 28. 02 ve 15. 03...15. 02'de 7. 500 tl olan çekimi ödedim yeni çek kocanım geldi imzalarını attım almaya gittiğimde şube çalışanı *** çek koçanını veremediğini söyledi .


Sebebi ise farklı dönemlerde 3 tane gecikmiş kredim olduğunu söyledi bu kredilerin gecikmeleri en fazla 2 gündür, bunun gereğinin yapılmasını arz ederim.

Sercan 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön