15 Mayıs 2013 #1800314

Yapı Kredi Bankası Çalışanların İlgisizliği ve Sürekli Hata Yapmaları!

Yapı Kredi bankası Bayrampaşa Abdi ipekçi şubesinde yaklaşık 6 aydır çalışmakta olan müşteri temsilcisi S*** C***, işe başladığı ilk günden beri ne telefona yanıt veriyor ne de mail yoluyla istediğimiz desteği vermektedir. Sürekli olarak hata yapan çalışan ayrıca bizi gereksiz masraflara da sokarak vakit kaybettirmektedir. ilk günden beri bir tane bile yardımını görmedik. Çalışmakta olduğum şirket adına şikayet belirtmiş olup, bankada şahsıma ait hesap bulunmamaktadır.


Firma olarak da en kısa sürede bankayla ilişkimizi keseceğiz, ancak yinede bu personel hakkında gereğinin yapılmasını bir müşteri olarak rica ediyoruz. (firma adı: Arnova Ofis Ve Ev Mob. San. Tic. Ltd. Şti. )

Ayşegül 114 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1800314 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön