03 Nisan 2013 #1721762

Yapı Kredi Bankası Çalışanlar Bilgisiz ve İlgisiz!

Ocak ayında Yapı Kredi Bankasından hiç bir posta almak istemiyorum diye Yapı Kredi İzmir/ Güzelyalı şubesine yazılı olarak başvurdum ama hala gelmeye devam etti.01-04-2013 günu aynı konu ile ilgili olarak Yapı Kredi Bankası İzmir / Çiğli şubesinden müşteri temsilcisi Berfin hanımla görüştüm. Bu konun kendileri ile ilgili olmadığını yapı kredi yatırım ile görüşmemi söyledi .


Yapı Kredi yatırımı aradım görevli bu işlemin şubeden yazılı olarak yapılacağını bildirdi. Ben iki defa iş yerimden izin alarak 30 km yol giderek şubeye gittim ama hala bir çözüm bulunmadı.

Hüseyin 2.091 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin11 Nisan 2013

    sadece bilgi verildi zaten bütün şubeleri (özellikle izmir çiğli şubesi müşteri temsilcisi berfin hanım) sadece yanlış bilgi veriyor.Sorunun çözümü ile ilgili somut bir şey olmadı

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1721762 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön