04 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Çalışan ve Şubenin Müşteriyi Kaile Almaması

Yapı kredi Denizli Çivril şubesi müşteri temsilcim tarafımdan bilgilerdirmeden ticariye geçirilip avantaj ve dez avantajları hakkında bilgim olmadan geçmiş oldum, geri dönmek istediğimde ise dönüşünüz yok, ister çalışın ister çalışmayın denilmiştir.

Ben 8 senedir Yapı Kredi müşterisi olup her ay düzenli alışverişim ve kredi ödemelerim olduğu halde bu sözler sarf edilmiştir, bir tane ukala personel tarafından Yapı Kredi ilişkimin bitirilmesini istemiyorum, gereğini ve cezai işlemin yerine getirilmesini arz ederim.

Ferdi 57 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön