06 Nisan 2015 #3160515

Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Güncelleme Mazeretiyle İşlem Yapmadı

Sahibi bulunduğum kredi kartından kesilen kredi kartı aidatının iptali için arayıp 15 dakikalık süre sonun ulaşabildiğim müşteri temsilcisi bankada adıma kayıtlı telefon numarasından aramama, şifreyle giriş yapmama, annemin kızlık soyadın dan, ehliyet numarama kadar sorduğu her soruya doğru cevap vermeme rağmen şubeden bilgi güncellemesi yapmanız gerekiyor diyerek işlem yapmadı ve hiçte hoş bir yaklaşımı yoktu kendisinin.


Her sene itiraz edilip iade edilmesine rağmen belki bu sene bu sene alabiliriz edasıyla kesilen aidat sıkıntısı bir kenara üstüne bir de sorunlu müşteri temsilcileri çıktı, Yapı Kredi Bankası eskiden böyle değildi.

Tuğba 222 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

  • Tuğba06 Nisan 2015

    Yarım saat aradan sonra tekrar çağrı merkezini aradım, müşteri temsilcisi beyefendi problemimi çok nazik bir şekilde çözdü, sanırım sorun bankada değil bankayı kendisinin sanan müşteri temsilcisi bayan da. Mesajımın şikayet olarak alınmasını ve beni zor durumda bırakan müşteri temsilcisi hakkında işlem yapılmasını bankanızdan talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön