04 Nisan 2013 #1725173

Yapı Kredi Bankası Bu Sene de Yapacağını Yaptı!

24 Yıllık YKB müşterisiyim. Kredi Kartı kullanımlarımda nadir birkaç gün gecikmesi dışında aylık ekstre borcumun tamamını zamanında ödedim.


2012 yılında Üyelik ücreti nedeniyle kartımı iptal ettiğimde, yetkili YKB müşteri temsilcisi ücreti iptal edip kartımı kullanıma açtı. Şimdi bu yıl da aynı durumla karşı karşıya kaldım. Bankaya hem İnternet Bankacılığı harcama itirazı sayfasından aldığım çıktıyı faks ile göndererek hem de İnternet ana sayfasından "Sizin İçin Buradayız" bağlantısından 10 Gün Önce müracaat ettim. Bir hafta bekledikten sonra kartımı iptal ettim.


Sadık müşteriye bu yapılırsa artık..
Haksız yere alınan aidatın iadesini istiyorum!


NOT: Lütfen YKB matbu formatta cevap vermesin.

Umut 59 Okunma

Cevaplar

  • Umut23 Aralık 2013

    Tüketici Hakem Heyetine başvurarak 130TL aidat ücretini çatır çatır geri aldım. Yapı Kredi benim gibi bir müşterisini kaybetmekle kaldı. Hayırlı işler Yapı Kredi!

  • Umut12 Nisan 2013

    Beklediğim matbu cevap geldi nihayet! Benim yazımı okumadan kes-yapıştır ile yasak savma anlamında bir cevap vermişler. Şikayetimi ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de gönderdiğimi söylememe rağmen hala bana aynı yolu önermekteler. Referans No: 2075461 Ümidim yok ama bekleyeceğiz baklım YKB'cileri. UA

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön