09 Eylül 2013 #2001920

Yapı Kredi Bankası Bozuk Para Para Kabul Etmiyor!

08. 09 Pazar günü saat 14:45'de hesabıma para yatırmak üzere, hesabımın bulunduğu Yapı Kredi Bankası - İstanbul Akmerkez şubesine gittim. Paranın bir kısmının bozuk TL (1 TL ve 50 kuruş) olması sebebiyle banka şubesi parayı kabul etmedi. Banko görevlisi E** Hanım gayet kaba bir şekilde ,bankanın bozuk para kabul etmediğini, çalışanların bu paraları elleri ile sayamayacaklarını, parayı başka bir yerde bütünletip getirmemiz gerektiğini iletti.


Bu doğrultuda hesabıma parayı yatıramadığım için mağdur oldum ve ödemelerimi gerçekleştiremedim. Hiç bir bankanın para seçme lüksü olmadığını ve bu doğrultuda tüketicinin kanunlar nezdinde korunduğunun bilincindeyim.

Bengisu 96 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön