20 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Böyle Giderse Çok Müşteri Kaybedersiniz!

Mart ayında çağrı merkezinden bir telefon aldım. KMH hesap limitinizi yükseltmek ister misiniz dediler. Evet dedim ve limit arttı. Bugün ise KMH limitimi kısıtlamak için çağrı merkezini aradım ancak bu işlem için şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Dudullu' da çalışıyorum şube ise Karaköy' de. Basit bir işlem için izin alıp gitmem mümkün olmadığı söyledim ancak limit artışı harici yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Bir telefonla KMH açan YKB, limiti düşürmek için şubeye çağırıyor. Müşteriyi zorla tutmaya çalışan YKB hangi ticari ahlak ile bunu yapıyor?

YKB bu inadıyla sadece müşteri kaybeder zira o yolu gitmişken bir daha uğraşmamak tümden kapatacağım.

Mesut 101 Okunma

Cevaplar

  • Mesut29 Ağustos 2013

    Şikayet sonrasında YKB den bir yetkili talimatı faks ile iletmemi istedi ve nazikçe çözeceklerini belirtti. Ancak 9 gündür yapılmış bir işlem yok. Limitim halen düşürülmedi. Limiti 2 dakikada yükseltiyorlar ancak iş düşürmeye gelince bir sürü formalite, zorluk... Üstelik o hakkımızı da sikayetvar.com sayesinde biraz olsun arayabiliyoruz. Müşteri hizmet kalitesiyle kazanılır ve korunur, zorla değil.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön