21 Eylül
#12639919

Yapı Kredi Bankası   Borcumu Ödeyip İhbarname Gönderdi!

Zamanında kalan borcum için hiçbir bilgilendirme yapmayıp, şu an kredimi zamanımda ödememe rağmen bana ihbarname yollayan tek banka. Yapı Kredi Bankası insanlarla sanırım dalga geçiyor. Bankayı aradığım zaman doğru düzgün bilgi alamamayı geçip, borcumun olmamasının karşılığı sanırım ihbarname. Kısa sürede kredi mi kapatıp bir daha asla tercih etmeyeceğim bir banka olduğu kesin.

Buket Buket 884 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Buket26 Eylül

    Kayıtlı iletişim bilgilerimden hiçbirine gerekli bilgilendirme yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Eylül

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Eylül

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları