01 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Borcumu Fazla Fazla Yatırdım Diye Cezalandırıyor

940 lira borcuma karşılık atm den 950 yatırdım. 10 lira kadar artı bakiye oluştu. Taksitli nakit avans kullanmak istedim. ATM bu artı bakiyeyi harcamadan kullanamazsın şeklinde uyarı verdi. Gittim saat 18:00 civarlarında harcadım muhasebeleşmesi için 24 saat geçmesi gerektiği için bekledik, harcamadan 27 saat geçtikten sonra denedim hala artı bakiye.


Neymiş hala muhasebeleşmemiş. Sistem mantıksız bir kere , bu insan evladı borcunu fazla fazla yatırdı diye mağdur edilmez ki. Bu esna da defalarca bankayla iletişim kuruldu ama hiçbir şekilde çözüm bulunamadı. Bankadaki panoda " Hizmette sınır yoktur " yazıyordu. Var mıymış yok muymuş gördük.Bu da Yapı Kredi Bankası için son şikayetimdir.

Seydi 130 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön