25 Şubat 2013 #1653791

Yapı Kredi Bankası Borcu Yoktur Yazısını Alamıyorum!

2011 yılında world kredi kartım borcundan dolayı avukata verildi. Mart-2012 tarihinde bütün borcu kapattım, aradan bir sene geçmesine rağmen , başka bankaya kredi başvurusu sırasında, hala borçlu olduğum görünüyor ve borç yoktur yazısı istiyorlar. Bende Yapı Kredi bankasından, son 6 ay içerisinde onlarca talepte bulundum yazıyı alabilmek için.


Ancak her arayışımın sonu beklemek ve hüsranla bitti. Tekrar aradığımda, hiçbirşey yokmuş gibi, gayri ciddi bir tavırla "bir daha kayıt alalım , bir faks numarası var mı " diyerek beni sürekli oyaladılar. Hukuk bürosu dahil bütün birimleri aradım ama sonuç alamadım. En son Yapı kredi bankası genel müdürlüğünü aradım, hukuk birimine ulaşmak imkansız.

Ercan 76 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön