08 Nisan 2013 #1731502

Yapı Kredi Bankası Borcu Yoktur Yazısı İçin Para Talep Ediliyor!

Yapı Kredi Bankası Ankara Emek Şubesinden 2008 yılında ev kredisi çektim. Yanılmıyorsam rakamda, 1800 TL dosya masrafı alındı. 5 yılın sonunda borcum nihayet bittiğinde tapunun üzerindeki ipoteğin kaldırılması için gerekli olan borcu yoktur yazısı alabilmek için Emek şubesine gittim.


Benden vergiler hariç 35 TL ödemem gerektiğini söylediler. Ben de talep edilen bedeli yazı ile bana vermelerini istedim ve borcu yoktur yazısı için dilekçemi verdim. Fakat dilekçemi almayacaklarını ve yazı da vermeyeceklerini, parayı ödememem halinde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bunun üzerine Genel Müdürlüğe web adreslerinde bulunan şikayet bölümüne başvurdum ne yazık ki oradan da bir cevap alamadım.

İhsan 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön