15 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Bloke Edilen Hesap

10/02/2015 tarihinde kullanmış olduğum kredi Adana 1. icra tarafından bloke edilmiş hesaba yatırılıp hesabınızda bloke var denilip ödeme yapılmadı. Ben Adana 1. icradan blokenin kaldırılması için fek kağıdı aldım ve hesabın bulunduğu yapı kredi Antakya şubesine götürdüm. Banka çalışanları bu yazıyı genel müdürlüğe göndermemi istedi.

İadeli olarak Yapı Kredi genel müdürlüğüne gönderdim. 01/04/2015 tarihinde ellerine ulaşmış ve 15 gün geçmesine rağmen hesabımdaki bloke kaldırılmamış ve şuan ne Antakya şubesine genel müdürlük nede bana verilen telefon numaralarından kendime muhatap bulamıyorum ama verilen kredinin taksitlerini tıkır tıkır almayı biliyorlar.

Mete 263 Okunma

Cevaplar

  • Mete16 Nisan 2015

    Kaç yıl sonra dönüş yapılacak

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön