21 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Bloke!

Nasıl bir bankacılık anlayışına sahipsiniz bilmiyorum. Tüm blokeler vergi dairesi ve SGK kaldırmış olmasına rağmen neden halen hesabımın bulunduğu Balıkesir Sanayi Şubesi kaldırmıyor anlamıyorum.

Merkezinizi arıyorum şubeyle ile görüşün, şubenize gidiyorum merkezle görüşün, bu ne sorumsuzluktur. Aylardır yasa gereği maaşın 1/4 üne koyulması gereken bloke neden tamamına koyuluyor, icralar kalkmasına rağmen neden halen blokeler çözülmüyor, tüm diğer bankalar ve diğer varlıklarım üzerinde ki blokeler kalkmış olmasına rağmen neden ilgili bankanın şubesinde bloke kalkmıyor anlamış değilim. Böyle mi sizin hizmet ve kalite anlayışınız, aylardır sorun çözülecek, aylardır geri dönüş yapılacak.

Hasan 342 Okunma

Cevaplar

  • Hasan22 Kasım 2014

    Ne zaman bu kısa zaman merak ediyorum,4 ayı geçti bu kaçıncı artık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön