24 Ekim 2016 #6769657

Yapı Kredi Bankası Bir Şubeden Diğer Şubeye Hesap Aktarım İşlemi Yapılmadı!

24/10/2016 tarihinde saat: 14:30 sularında kapattığımız ama yarı aktif olarak hala devam eden Kahramanmaraş Binevler Şubesindeki hesabımızı yine Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesinde bulunan aynı bankanın farklı şubesine aktarmak isteğimizi bayan banka müdürü ve müdüre odası önündeki ticari işlerle ilgilenen banka personeline ilettik.


Banka müdiresi aktaramayacağını bir başka yapı kredi şubesinin de aynı oranı vereceğini ve daha uygun oran veren şubeyi genel merkeze şikayet edeceğini söyledi ve bir bankanın müdüründen beklenilmeyecek şekilde hareketler yaptı. Bu hareketin rekabet kurallarına aykırı olduğunu düşünüyoruz ve hesabımızın başka bir şubeye aktarma işleminin yapılması hususunu bilgilerinize arz ederiz.

Metin 166 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön