31 Ekim 2016 #6809176

Yapı Kredi Bankası Bilgim Haricindeki Online Harcamalar

28.10.2016 18:14 itibariyle Yapı Kredi Bankası'ndan gelen SMS bombardımanıyla bilgim haricinde kartımdan yüklü alışverişlerin yapıldığını gördüm mesai saati bitimi ve araya giren tatil sebebiyle faks çekip de muhatap bulabileceğim bir yetkiliyle görüşmem olmadı. Yalnızca müşteri temsilcisiyle görüşüp kartımı hemen iptal ettirebildim ve bu 5 dk'lik süreçte 2500 TL'den fazla alışveriş yapılmıştı. Bunların ekstreme yansımadan iptalini istiyorum. Gereğini arz ederim.


Not: Lütfen matbu bir cevapla dönmeyiniz.

Burak 255 Okunma

Cevaplar

 • Burak'ın Teşekkür Mesajı05 Kasım 2016

  1 hafta gibi bir sürede tüm yapmadığım alışverişler iade edilmiştir teşekkürler.

 • Burak05 Kasım 2016

  Şikayetvar yetkililerine teşekkür etmek istiyorum 1 hafta gibi bir sürede sorunumun çözülmesi sanırım bu site sayesinde oldu. Yapıkredi hiç geri dönüş yapmadan inceleme sonucu tüm bilgim dışı alışverişleri iade etti onlara da teşekkürler.

 • Burak31 Ekim 2016

  Daha önceden telefonla sonrada faks ve şubeden tekrar faks yoluyla sizlere durumu ilettim yapmadığım alışverişlerin ekstre hesap kesim tarihim gelmeden iptalini bekliyorum. Web sitesinizden yaptığım kayıt no.: 6120121 'dir

 • Burak31 Ekim 2016

  Daha önceden telefonla sonrada faks ve şubeden tekrar faks yoluyla sizlere durumu ilettim yapmadığım alışverişlerin ekstre hesap kesim tarihim gelmeden iptalini bekliyorum.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön