22 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Bilgim Dışında Kesilen Para!

09/07/2013 tarihinde bilgim dışında hesabımdaki paralar içerenköy ATM'sin de 7.13 te çekim yapıldığı Bomonti Şişli Şubesinden öğrendim. ATM kartımın kopyalandığını şubeye gidip doğruladım. Aynı gün İstanbul Bomonti Şubesine dilekçe verdim,çağrı merkezinden kartımı iptal ettirdim. Bankadaki yetkili 7-10 gün sonra bir netice alınır dedi.

Dosyanın ne aşamada olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir işlemin başlatılmadığı bilgisini aldım. Çalıştığım şirket Yapı Kredi Bankası ile çalışıyor ve maaşlarımız buraya yatıyor. Benzer durum başka çalışanların da başına gelmiş, dilekçe vermelerine rağmen sonuç alamadıklarını öğrendim. Bankanın konuyla ilgilenip zararımı karşılamasını rica ederim.

Çağlar 37 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön