11 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1791506

Yapı Kredi Bankası Bilgim Dışında İşlem Yapıyor!

Yapı kredi den şubat 2011'de kredi kullandım bankamatik kartı başvurusu yaptım talebim olmaksızın kredi kartı ve size ulaşamazsak kimi arayalım sorusuna verdiğim abime ek kart gönderilmiş iptal ettirdim, akabinde kredili mevduat hesabı açılmış kapattırdım,akabinde yine kredi kartı ve ek kart geldi kapattırdım, bilgim dışında 30.nisanda adresim cep telefonum ve anne kızlık soyadının değiştiğine dair sms aldım.


Şikayet oluşturdum aynı gün ve ertesi gün ek hesap tanımlandığını gördüm ben kapatmaya engellemeye çalıştıkça birileri kişisel olarak hesabıma bilgilerime erişiyor ve Yapı Kredi bu konuda 10 gün olmasına rağmen hiçbir işlem yapmıyor.Yapı Kredi den şikayetçiyim.

İsmail İsmail 77 Okunma

Cevaplar

 • İsmail29 Mayıs 2013

  tam bir ay oldu ve hala çözüm üretemedi yapıkredi ve tek arayan bile olmadı.

 • İsmail20 Mayıs 2013

  sitenizden ve müşteri hizmetleri kanalından 6 defa şikayette bulundum bu gün sabahta dahil olmak üzere 20 gün geçti ama hala incelemeleriniz bitmedi.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • İsmail14 Mayıs 2013

  hala bir sonuca ulaşmadı yapıkredi bankasını hiçbir şekilde tercih etmeyeceğim ve ettirmeyeceğim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler