14 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Bilgilerimde Başka Birine Ait Bir Numara Kayıtlı

Mobil bankacılık işlemlerinde bilgilerim bölümünde benim olmayan bir numara kayıtlı. Bu numaranın nasıl ve kimin söylemiyle oraya kayıt edildiğini zaten anlamış değilim. Telefon bankacılığından bu numarayı sildirmek istediğimde şubeye yönlendirdiler, şube yaptığını söyledi 1-2 gün sonra o numara gitti bu kez başka bir numara eklendi. Müşteri hattından şikayet bıraktığımda ertesi gün "şikayetiniz çözülmüştür" şeklinde bir mail gönderdiler ancak çözülen bir şey yok. Bilginiz dışında profilinize numara ekleyen kişi, bilgim dahilinde numarayı silemiyor.

Ugur 221 Okunma

Cevaplar

  • Ugur20 Ekim 2016

    Zaten öncelik olarak şikayet kaydı oluşturup sorunumu çözmenizi talep ettim. Çözülmediği için bu satırları okuyorsunuz. Başvuruma gönderdiğiniz cevap aşağıda. Sayın uğur gedici, bankamıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili açılan 6080061 referans numaralı başvurunuz sonuçlanmış ve tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, yapı ve Kredi Bankası a. ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön