18 Şubat 2013 #1637883

Yapı Kredi Bankası Bilgilerim Güncellenmiyor!

Yapı kredi bankasından 2010 yılında 2000 tl yüzünden takibe alındım borcumu ödediğim halde halen merkez bankasına bilgilerim güncellenmiyor kredi çekemiyorum yapı kredi bankası internet sitesinde "sizin için burdayız" yazan yere not yazıyorum gönderemiyorum ne anladım ben öyle müşteri temsilciliğinden merkez şubeyi arıyorum dinlemeden avukatlara yönlendiriyim diyor ve saatlerce bekliyorum inşallah yeni işyerimin değişecek olan bankası yapı kredi olmaz fobi oldu artık bu kötü hizmetleri.

Yasemen 24 Okunma

Cevaplar

  • Yasemen12 Nisan 2013

    hayır öyle paket formdaki mesajlarla ben telkin olamam ki genel müdürlüğü aradım avukata yönlendiriyor avukatı arıyorum merkez bankasına bilgi güncellemesi yapılmamış diyorum bunu ben mi söliycem hiç etik değil , avukat da hiç ilgilenmiyor üç senelik olay daha ne kadar devam edicek ben ne zaman aklanıcam bu olaydan bana acil bir bankacı demeli ki ...... hanım....... tarihten itibaren bilgi güncellemeniz yapılmış olup kara listeden çıkmış bulunmaktasınız !

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön