13 Şubat 2013
Yorum Yap
#1628217

Yapı Kredi Bankası Bilgilerim Güncellenmiyor!

6 senedir aynı telefon numarasını kullanıyorum, 2-3 sene önce yapı kredi banka kartım gelmediği için kuryenet bana telefonunuz sistemde yanlış aradık ulaşamadık dediği için yapı kredi müşteri hizmetlerini arayıp güncelledim başka bir işlem için şubede yine numaranız yanlış dediler oradan da güncelledim bunun arkası kesilmedi 5 kez telefonumu güncellettim şubeye ve müşteri hizmetlerine.


Şimdi yeni kartımı bekliyorum 8 gündür gelmedi diye kuryeneti arıyorum telefonum yine yanlış güncellenmemiş ,yapı kredi müşteri hizmetlerini arıyorum ardından evet yanlış numara kayıtlı çağrı merkezi güncelleyemez şubeye gidin diyor.önceki güncelledim diyen 4 müşteri temsilcisi yanlış mı söyledi yani? bunalttınız.

Pınar 131 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları