23 Nisan 2013 #1758333

Yapı Kredi Bankası Bilgilendirme Yapmadı Mağdur Oldum!

2009 yılında Yapı Kredi Bankası kartına kalan küçük bir meblağ 2012 yılı sonunda maaş kartımı değiştirdiğim esnada öğrendim. 3 yıl boyunca tarafıma hiç bir şekilde bilgi verilmemiş olup belirtilen meblağı faizi ile birlikte ödememle beraber şuanda bilgi verilmemesi nedeni ile kredi çekememekteyim.


Tarafıma iletilen tebligatın paylaşılmasını , neden 2 yıl boyunca bilgi verilmediğini ve mağduriyetim paylaşılmasını rica ederim. Maaş kartımı değiştirmek için tarafınıza ulaşmasaydım acaba ne zaman bilgi verilecekti merak ediyorum doğrusu. Tarafıma hiç bir şekilde bilgi verilmemesi nedeni ile banka puan kkb'den düşürülmesini rica ederim.

Selahattin 42 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Selahattin25 Nisan 2013

  Yapı Kredi Bankasına ait 2009 yılı itibarı ile kapanan kredi kartımda ufak bir meblağ ( muhtemelen paranın bir kısmı faiz ) iletişim bilgilerim güncel olmasına rağmen tarafıma tebliğ ve ekstra bilgisi asla gönderilmedi ve takip başlatmış ve kredi sicilim bozuldu .Tamamen insanları mağdur etmeye çalışan kapitalist bir düzen .Yapı Kredi için müşteri memnuniyeti derler ama ne bankada ne telefonda yardım eden yok . Şikayet edilyorum dönen yok , telefon açıyorum ilgilenen yok . Lütfen artık gün içerisinde dönüş yapınız.

 • Selahattin25 Nisan 2013

  Gün içerisinde dönüş yapılmaması durumunda yasal yollara başvuracağımı bildiririm. iyi çalışmalar dilerim.

 • Selahattin24 Nisan 2013

  Lütfen dönüş yapar mısınız?

 • Selahattin24 Nisan 2013

  Maaş hesabımdan otomatik çekilen tutarın neden son küçük kalan bir meblagın çekilmediğini ve kesinlikle 3 yıl boyunca neden bilgi verilmediği konusunda acil bilgi verilmesini rica eder , aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Yapılan bu işlemden dolayı kredi opuanım düşmüş ve hiçbir şekilde kredi çekememekteyi. Banka puan kbb2den düşürülmesi konusunda desteklerinizi bekliyorum. Konunun acil olması nedeni ile öncelikli dönüş yapılmasını rica eder ,iyi çalışmalar dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön